Második helyet szereztek a középiskolás fiúk országos röplabda-bajnokságán

Múlt hónapban adtunk hírt arról, hogy a középiskolás fiúk kerületi röplabda-bajnokságáról, Nyitráról a komáromi Selye János Gimnázium csapata aranyéremmel tért haza, és máris új eredményről számolhatunk be.

Május 9-én Nagyszombatban tartották a középiskolás fiúk országos röplabda-bajnokságát, melyen iskolánk csapata az előkelő második helyen végzett. Az iskola történetében, a labdajátékok terén ez eddig a legnagyobb eredmény.

A csapat tagjai voltak: Mészáros Csaba, Jánosdeák Márk, Gyurenka Ádám, Halász Viktor, Szeles Bence, Vermes Ákos, Sánta János, Pati Nagy Simon, Hriňa Attila, Lakatos Áron, Králik Máté, Szalay Mátyás.

Diákjainknak és felkészítő tanáruknak, Hengerics Péternek is szívből gratulálunk, és további szép eredményeket kívánunk!

-sjg-


Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .