„Kék gomb hete” a Selye János Gimnáziumban

Iskolánk, a Selye János Gimnázium is bekapcsolódott az UNICEF által szervezett „Kék gomb hete” elnevezésű jótékonysági akcióba. Az UNICEF Gyermekalapítvány a világon legveszélyeztetettebb és legsebezhetőbb gyermekeknek nyújt segítséget. Ez a szervezet minden évben másnak gyűjt, idén az Ukrajnában élő szegény gyerekeknek. Iskolánkból május 20-án mentek diákjaink gyűjteni. Az adományokért cserébe kék gombot – kitűzőt – kaptak az adakozók. A városban összesen 107,28 euró gyűlt össze.

Köszönjük szépen mindenkinek, aki hozzájárult és támogatta ezt a gyűjtést.  Aki tud nélkülözni egy kisebb összeget, pár centet, egy-két eurót, ami számára jelentéktelen összeg lehet, ezeknek a szegény gyerekeknek akár az életét is megmentheti.

PaedDr. Komár Annamária


Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .