Kertépítészeink szépítették Dunaszerdahely arculatát

2016. 4. 5-én és 6-án Dunaszerdahely egyik legfrekventáltabb galántai–úti körforgalmában szorgoskodtak iskolánk, a Dunaszerdahelyen működő Építészeti Szakközépiskola, Szabó Gyula 1. diákjai, hogy szebbé varázsolják a környezetet. Munkájuknak köszönhetően közel 200 örökzöld került elültetésre. Leendő kertépítészeink az eredeti tervezet alapján szakszerűen végezték el az igényes műveleteket, a fóliázástól kezdve egészen az ültetésig. De ez még csak a kezdet, hiszen legközelebbi alkalommal a terület füvesítésére is sor kerül, ami szintén diákjaink keze munkájának lesz az eredménye.

[gallery ids="6754,6755,6756,6757,6758"]

Tamási Éva tanárnő


Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .