A Selye János Gimnázium diákjainak sikerei a fizikaversenyeken

A komáromi Selye János Gimnázium diákjai már ebben a tanévben is több értékes helyezést, díjat szereztek a regionális előkészítő jellegű fizikaversenyeken. A felsőbb évfolyamok tanulói számára a tanév kicsúcsosodása mindenképpen a fizikaolimpia A kategóriájának kerületi versenye volt, melyet a középiskolások 4. évfolyama számára rendeztek Nyitrán. Ezen a versenyen iskolánkat 9 tanuló képviselte. A verseny eredménye nagy örömre adott okot számunkra, hiszen összesen 4 eredményes megoldó volt, mind a Selye János Gimnázium diákjai: Pszota Máté (IV.A) 1., Édes Lili (IV.A) 2., Bukor Benedek (VII.N) 3. és Morvay Orsolya (III.C) 4. hely. A verseny további résztvevői: Molnár Mátyás, Klučka Vivien, Czibor Dóra, Jánosdeák Márk és Konczer István.
Diákjaink sikereiben nagy érdeme van felkészítő tanáraiknak: Szabó Endrének és Hevesi Anikónak.
Tanulóinknak a továbbiakban is hasonlóan szép sikereket kívánunk a tanulmányi versenyeken, és sok sikert az országos döntőben.

-sjg-


Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .