“Posztolj verset az utcára!”

A Kodály Zoltán Alapiskolában április 11-én a verseké, a költészeté volt a főszerep. József Attila születésnapján ünnepeljük a magyar költészet napját, melyről iskolánk két rendhagyó irodalomóra keretén belül emlékezett meg. Hetek óta készülődtünk, verseket olvastunk, válogattunk, illusztráltunk. Ezeket a verseket az iskola folyosóin és az iskola egész területén elhelyeztük, vagyis posztoltuk. Ezekkel az alkotásokkal iskolánk csatlakozott a „Posztolj verset az utcára!” nevezetű rendezvényhez. Kányádi Sándor Április hónapja c. versét az iskola minden diákja és tanára már napokkal előtte megtanulta, megszerette, és ezen a napon közösen elszavalta az iskola udvarán és a Csaplár Benedek Városi Művelődési Központ előtti téren is. Felejthetetlen volt!
Mgr. Simon Anikó


Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .