Kupagyőztes MUAI-sok

Február 6-án röplabdásaink, a Rieker UJS Komárno csapata megnyerte a Szlovák Kupát. A Munka Utcai Alapiskola számára ez a győzelem azért is jelentős, mert a röplabdacsapat számos tagja egykori tanulója iskolánknak: itt kezdődött el pályafutásuk ebben a sportágban. Szárnypróbálgatásuk már a testnevelés órákon és mozgásfejlesztő szakkörön elkezdődött. A röplabdaklub edzéseinek évtizedek óta ad helyet a Munka Utcai Alapiskola, így klubtagként a későbbiekben Jobbágy Lajos edző foglalkozott a fiúkkal.
Február 22-én két játékos és egyik edzőjük kíséretében ellátogatott hozzánk a csapat menedzsere, Ferencz Dávid (szintén egykori Munka utcás), hogy tanulóinknak megmutassák a kupát, és meséljenek e sport szépségéről, az elért sikerekről, buzdítva ezzel a fiatalokat a sportolásra, versengésre. Ajándékkal is kedveskedtek egykori iskolájuknak: dedikált labdát, pólót és egy mezt adtak át az örömteli találkozás alkalmából.
A klubtól kapott fotókon szerepelnek a csapat egykori Munka utcás tagjai: Liška Ádám György, Pati Nagy Simon, Sánta János, Százvai
A szervezést és a klub működését segítő volt tanítványaink: Ferencz Dávid, Nagy Márk, Szoboszlai Bianka, Kláriš Marika
Ifjú reménységek, jelenlegi tanulóink segítők és labdaszedők: Liška Ákos Bence, Németh Márton, Szabad Ármin
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
-muai-