Katedra Matematikaverseny

A Katedra Matematikaverseny duna­szerdahelyi elődöntőjének (2021. szept. 10.) eredménylistája
S.sz.
Név
Település
Iskola
Felk. tanár
Rossz
Össz.
Ker.
Pontszám
1
Varga Dominik Lakszakállas
AI
Bajcsi Barnabás
4
2
24
44
68
2
Pinke Zsófia Perbete
AI
Schiller Veronika
4
2
24
34
58
3
Madarász Ferenc Perbete
AI
Schiller Veronika
3
3
19
38
57
4
Kemény Csaba Jóka
GLAI
Ozsvald Horváth Katalin
3
1
21
34
55
5
Göndör Áron Felsőszeli
SZIAIÓ
Molnár Beáta
3
3
19
32
51
6
Simon Szilárd Komárom
EöAI
Labancz Katalin
2
3
15
34
49
7
Raj Krisztián Zselíz
AI
Szelle Emőke
1
4
10
38
48
8
Vámos Panna Komárom
Marianum
Simon Márta
3
7
15
18
33
9
Erdélyi Eszter Perbete
AI
Schiller Veronika
1
4
10
18
28
10
Návrádi Dávid Komárom
Marianum
Simon Márta
1
8
6
18
24
11
Rigo Alex Jóka
GLAI
Ozsvald Horváth Katalin
2
7
11
10
21
12
Szusztor Simon Nagycétény
AI
Szolár Ferenc
2
6
12
8
20
S.sz.
Név
Település
Iskola
Felk. tanár
Rossz
Össz.
Ker.
Pontszám
1
Szighardt Anna Naszvad
AI
Gátasi Irén
6
4
30
36
66
2
Csáki Tamás Ipolyság
FFKIKI
Gódor Beáta
6
4
32
30
62
3
Varga Barnabás Köbölkút
StJAI
Szekeres Magdaléna
3
2
20
38
58
4
Péter Tamás Ipolybalog
IAAI
Hlavács Ferenc
5
3
27
28
55
5
Gönczöl Noémi Gúta
Nagyb.
Őri Márta
5
4
26
28
54
6
Lomen Zsófia Ipolyság
FFKIKI
Gódor Beáta
4
2
24
30
54
7
Melicher Antónia Dunaszerdahely
SZGYAI
Fülöpi Emőke
4
2
24
26
50
8
Peredy Abigél Hetény
TLAI
Kocsis János
1
0
14
30
44
9
Sárai Csongor Hetény
TLAI
Kocsis János
2
0
18
24
42
10
Kapusta Barnabás Zselíz
AI
Szelle Emőke
2
2
16
26
42
11
Balázs Lili Anna Gúta
CMAI
Révész Szabó Andrea
3
7
15
24
39
12
Urbán Ábel Komárom
Marianum
Balogh Claudia
2
2
16
22
38
13
Rádi Mátyás Ipolyság
FFKIKI
Gódor Beáta
4
6
20
16
36
14
Maczkó Fanni Komárom
EöAI
Andruskó Éva
3
7
15
20
35
15
Rakus János Hetény
TLAI
Kocsis János
0
5
5
28
33
16
Gál Norbert Gúta
Nagyb.
Őri Márta
1
5
9
22
31
17
Antala Sofia Csicsó
GSAIÓ
Mészáros Lajos
1
1
13
14
27
18
Nagy Bence Gúta
Nagyb.
Őri Márta
2
8
10
6
16
S.sz.
Név
Település
Iskola
Felk. tanár
Rossz
Össz.
Ker.
Pontszám
1
Aibek Viktor Galánta
KZG
Takács Zsuzsa
5
3
27
42
69
2
Koncser Dorina Szőgyén
CSLAI
Könözsi Éva
8
2
40
28
68
3
Kubica Ádám Galánta
KZG
Takács Zsuzsa
5
3
27
38
65
4
Fábik Viktor Zselíz
AI
Tar Myrtil
6
2
32
30
62
5
Szőcs Eszter Galánta
KZG
Takács Zsuzsa
6
2
32
28
60
6
Vörös Anna Gúta
II. RFAI
Fözö Andrea
5
0
30
26
56
7
Csiba Mátyás Pozsonyeperjes
AIÓ
Bohus Zsolt
6
2
32
20
52
S.sz.
Név
Település
Iskola
Felk. tanár
Rossz
Össz.
Ker.
Pontszám
1
Eliáš Simon Komárom
EöAI
Szlanicska Kornélia
9
1
45
62
107
2
Melicher Kinga Dunaszerdahely
SZGYA
Szlanicska Kornélia
9
1
45
60
105
3
Hodossy Noé Dunaszerdahely
SZGYAI
Kiss Szilvia
7
2
36
58
94
4
Matyó Simon Nagycétény
AI
Szolár Ferenc
8
2
40
52
92
5
Koháry Levente Ipolynyék
BalBAI
Nagy Gabriella
5
4
26
62
88
6
Modróczky Anna Pozsonyeperjes
AIÓ
Bohus Zsolt
4
2
24
30
54
7
Nagy Dániel Gúta
Nagyb.
Őri Márta
5
4
26
30
44
8
Polák Ján Michal Komárom
EöAI
Szlanicska Kornélia
4
1
25
38
63
9
Molnár Bence Gúta
II. RFAI
Holocsi József
7
3
35
26
61
10
Bašternák Dorina Hetény
TLAI
Kocsis János
3
1
21
38
59
11
Perleczky Fruzsina Felsőszeli
SZIAIÓ
Molnár Beáta
5
3
24
27
51
12
Zink Dóra Komárom
Marianum
Balogh Claudia
4
1
25
26
51
13
Angyal Zsófia Gúta
Nagyb.
Őri Márta
4
5
21
20
41
14
Virág Erik Dunaszerdahely
SZGYAI
Kiss Szilvia
6
4
30
10
40
15
Kocsis Csenge Eszter Gúta
II. RFAI
Holocsi József
4
6
20
12
32
16
Susik Kitti Komárom
Marianum
Balogh Claudia
2
2
16
10
26
A fejléc rövidítéseinek magyarázata:
Jó = ennyi jó választ jelölt meg a versenyző a feleletválasztásos részben
Rossz = ennyi rossz válasza volt a versenyzőnek a feleletválasztásos részben
Ezekből a pontszámot így számítjuk ki: 4 ∙ JÓ – ROSSZ + 10.
Össz. = ennyi pontot kapott a versenyző a feleletválasztásos részre
Ker. = a keresztrejtvényben szerzett pontok száma. (A jól beírt számjegyek kétszerese)
Pontszám = a az „Össz.” és a „Ker” összege
A döntőbe azok a tanulók jutottak be, akiknek az adatait pirossal szedtük.

 

Katedra Matematikaverseny

2021/2022-es tanév
 

A Katedra Matematikaverseny duna­szerdahelyi elődöntőjének (2021. szept. 10.) eredménylistája
Sorszám és név:

Település: Lakszakállas
Iskola: AI
Felkészítő tanár: Bajcsi Barnabás
Jó: 4
Rossz: 2
Össz.: 24
Ker.: 44
Pontszám: 68

Település: Perbete
Iskola: AI
Felkészítő tanár: Schiller Veronika
Jó: 4
Rossz: 2
Össz.: 24
Ker.: 34
Pontszám: 58

Település: Perbete
Iskola: AI
Felkészítő tanár: Schiller Veronika
Jó: 3
Rossz: 3
Össz.: 19
Ker.: 38
Pontszám: 57

Település: Jóka
Iskola: GLAI
Felkészítő tanár: Ozsvald Horváth Katalin
Jó: 3
Rossz: 1
Össz.: 21
Ker.: 34
Pontszám: 55

Település: Felsőszeli
Iskola: SZIAIÓ
Felkészítő tanár: Molnár Beáta
Jó: 3
Rossz: 3
Össz.: 19
Ker.: 32
Pontszám: 51

Település: Komárom
Iskola: EöAI
Felkészítő tanár: Labancz Katalin
Jó: 2
Rossz: 3
Össz.: 15
Ker.: 34
Pontszám: 49

Település: Zselíz
Iskola: AI
Felkészítő tanár: Szelle Emőke
Jó: 1
Rossz: 4
Össz.: 10
Ker.: 38
Pontszám: 48

Település: Komárom
Iskola: Marianum
Felkészítő tanár: Simon Márta
Jó: 3
Rossz: 7
Össz.: 15
Ker.: 18
Pontszám: 33

Település: Perbete
Iskola: AI
Felkészítő tanár: Schiller Veronika
Jó: 1
Rossz: 4
Össz.: 10
Ker.: 18
Pontszám: 28

Település: Komárom
Iskola: Marianum
Felkészítő tanár: Simon Márta
Jó: 1
Rossz: 8
Össz.: 6
Ker.: 18
Pontszám: 24

Település: Jóka
Iskola: GLAI
Felkészítő tanár: Ozsvald Horváth Katalin
Jó: 2
Rossz: 7
Össz.: 11
Ker.: 10
Pontszám: 21

Település: Nagycétény
Iskola: AI
Felkészítő tanár: Szolár Ferenc
Jó: 2
Rossz: 6
Össz.: 12
Ker.: 8
Pontszám: 20

Sorszám és név:

Település: Naszvad
Iskola: AI
Felkészítő tanár: Gátasi Irén
Jó: 6
Rossz: 4
Össz.: 30
Ker.: 36
Pontszám: 66

Település: Ipolyság
Iskola: FFKIKI
Felkészítő tanár: Gódor Beáta
Jó: 6
Rossz: 4
Össz.: 32
Pontszám: 62

Település: Köbölkút
Iskola: StJAI
Felkészítő tanár: Szekeres Magdaléna
Jó: 3
Rossz: 2
Össz.: 20
Ker.: 38
Pontszám: 58

Település: Ipolybalog
Iskola: IAAI
Felkészítő tanár: Hlavács Ferenc
Jó: 5
Rossz: 3
Össz.: 27
Ker.: 28
Pontszám: 55

Település: Gúta
Iskola: Nagyb.
Felkészítő tanár: Őri Márta
Jó: 5
Rossz: 4
Össz.: 26
Ker.: 28
Pontszám: 54

Település: Ipolyság
Iskola: FFKIKI
Felkészítő tanár: Gódor Beáta
Jó: 4
Rossz: 2
Össz.: 24
Ker.: 30
Pontszám: 54

Település: Dunaszerdahely
Iskola: SZGYAI
Felkészítő tanár: Fülöpi Emőke
Jó: 4
Rossz: 2
Össz.: 24
Ker.: 26
Pontszám: 50

Település: Hetény
Iskola: TLAI
Felkészítő tanár: Kocsis János
Jó: 1
Rossz: 0
Össz.: 14
Ker.: 30
Pontszám: 44

Település: Hetény
Iskola: TLAI
Felkészítő tanár: Kocsis János
Jó: 2
Rossz: 0
Össz.: 18
Ker.: 24
Pontszám: 42

Település: Zselíz
Iskola: AI
Felkészítő tanár: Szelle Emőke
Jó: 2
Rossz: 2
Össz.: 16
Ker.: 26
Pontszám: 42

Település: Gúta
Iskola: CMAI
Felkészítő tanár: Révész Szabó Andrea
Jó: 3
Rossz: 7
Össz.: 15
Ker.: 24
Pontszám: 39

Település: Komárom
Iskola: Marianum
Felkészítő tanár: Balogh Claudia
Jó: 2
Rossz: 2
Össz.: 16
Ker.: 22
Pontszám: 38

Település: Ipolyság
Iskola: FFKIKI
Felkészítő tanár: Gódor Beáta
Jó: 4
Rossz: 6
Össz.: 20
Ker.: 16
Pontszám: 36

Település: Komárom
Iskola: EöAI
Felkészítő tanár: Andruskó Éva
Jó: 3
Rossz: 7
Össz.: 15
Ker.: 20
Pontszám: 35

Település: Hetény
Iskola: TLAI
Felkészítő tanár: Kocsis János
Jó: 0
Rossz: 5
Össz.: 5
Ker.: 28
Pontszám: 33

Település: Gúta
Iskola: Nagyb.
Felkészítő tanár: Őri Márta
Jó: 1
Rossz: 5
Össz.: 9
Ker.: 22
Pontszám: 31

Település: Csicsó
Iskola: GSAIÓ
Felkészítő tanár: Mészáros Lajos
Jó: 1
Rossz: 1
Össz.: 13
Ker.: 14
Pontszám: 27

Település: Gúta
Iskola: Nagyb.
Felkészítő tanár: Őri Márta
Jó: 2
Rossz: 8
Össz.: 10
Ker.: 6
Pontszám: 16

Sorszám és név:

Település: Galánta
Iskola: KZG
Felkészítő tanár: Takács Zsuzsa
Jó: 5
Rossz: 3
Össz.: 27
Ker.: 42
Pontszám: 69

Település: Szőgyén
Iskola: CSLAI
Felkészítő tanár: Könözsi Éva
Jó: 8
Rossz: 2
Össz.: 40
Ker.: 28
Pontszám: 68

Település: Galánta
Iskola: KZG
Felkészítő tanár: Takács Zsuzsa
Jó: 5
Rossz: 3
Össz.: 27
Ker.: 38
Pontszám: 65

Település: Zselíz
Iskola: AI
Felkészítő tanár: Tar Myrtil
Jó: 6
Rossz: 2
Össz.: 32
Ker.: 30
Pontszám: 62

Település: Galánta
Iskola: KZG
Felkészítő tanár: Takács Zsuzsa
Jó: 6
Rossz: 2
Össz.: 32
Ker.: 28
Pontszám: 60

Település: Gúta
Iskola: II. RFAI
Felkészítő tanár: Fözö Andrea
Jó: 5
Rossz: 0
Össz.: 30
Ker.: 26
Pontszám: 56

Település: Pozsonyeperjes
Iskola: AIÓ
Felkészítő tanár: Bohus Zsolt
Jó: 6
Rossz: 2
Össz.: 32
Ker.: 20
Pontszám: 52

Sorszám és név:

Település: Komárom
Iskola: EöAI
Felkészítő tanár: Szlanicska Kornélia
Jó: 9
Rossz: 1
Össz.: 45
Ker.: 62
Pontszám: 107

Település: Dunaszerdahely
Iskola: SZGYA
Felkészítő tanár: Kiss Szilvia
Jó: 9
Rossz: 1
Össz.: 45
Ker.: 60
Pontszám: 105

Település: Dunaszerdahely
Iskola: SZGYAI
Felkészítő tanár: Kiss Szilvia
Jó: 7
Rossz: 2
Össz.: 36
Ker.: 58
Pontszám: 94

Település: Nagycétény
Iskola: AI
Felkészítő tanár: Szolár Ferenc
Jó: 8
Rossz: 2
Össz.: 40
Ker.: 52
Pontszám: 92

Település: Ipolynyék
Iskola: BalBAI
Felkészítő tanár: Nagy Gabriella
Jó: 5
Rossz: 4
Össz.: 26
Ker.: 62
Pontszám: 88

Település: Pozsonyeperjes
Iskola: AIÓ
Felkészítő tanár: Bohus Zsolt
Jó: 4
Rossz: 2
Össz.: 24
Ker.: 30
Pontszám: 54

Település: Gúta
Iskola: Nagyb.
Felkészítő tanár: Őri Márta
Jó: 5
Rossz: 4
Össz.: 26
Ker.: 30
Pontszám: 44

Település: Komárom
Iskola: EöAI
Felkészítő tanár: Szlanicska Kornélia
Jó: 4
Rossz: 1
Össz.: 25
Ker.: 38
Pontszám: 63

Település: Gúta
Iskola: II. RFAI
Felkészítő tanár: Holocsi József
Jó: 7
Rossz: 3
Össz.: 35
Ker.: 26
Pontszám: 61

Település: Hetény
Iskola: TLAI
Felkészítő tanár: Kocsis János
Jó: 3
Rossz: 1
Össz.: 21
Ker.: 38
Pontszám: 59

Település: Felsőszeli
Iskola: SZIAIÓ
Felkészítő tanár: Molnár Beáta
Jó: 5
Rossz: 3
Össz.: 24
Ker.: 27
Pontszám: 51

Település: Komárom
Iskola: Marianum
Felkészítő tanár: Balogh Claudia
Jó: 4
Rossz: 1
Össz.: 25
Ker.: 26
Pontszám: 51

Település: Gúta
Iskola: Nagyb.
Felkészítő tanár: Őri Márta
Jó: 4
Rossz: 5
Össz.: 21
Ker.: 20
Pontszám: 41

Település: Dunaszerdahely
Iskola: SZGYAI
Felkészítő tanár: Kiss Szilvia
Jó: 6
Rossz: 4
Össz.: 30
Ker.: 10
Pontszám: 40

Település: Gúta
Iskola: II. RFAI
Felkészítő tanár: Holocsi József
Jó: 4
Rossz: 6
Össz.: 20
Ker.: 12
Pontszám: 32

Település: Komárom
Iskola: Marianum
Felkészítő tanár: Balogh Claudia
Jó: 2
Rossz: 2
Össz.: 16
Ker.: 10
Pontszám: 26

A fejléc rövidítéseinek magyarázata:
Jó = ennyi jó választ jelölt meg a versenyző a feleletválasztásos részben
Rossz = ennyi rossz válasza volt a versenyzőnek a feleletválasztásos részben
Ezekből a pontszámot így számítjuk ki: 4 ∙ JÓ – ROSSZ + 10.
Össz. = ennyi pontot kapott a versenyző a feleletválasztásos részre
Ker. = a keresztrejtvényben szerzett pontok száma. (A jól beírt számjegyek kétszerese)
Pontszám = a az „Össz.” és a „Ker” összege
A döntőbe azok a tanulók jutottak be, akiknek az adatait pirossal szedtük.