Katedra Matematikaverseny

Áttekintés a Katedra Matematikaverseny levelező fordulóiról és országos döntőiről

S. sz.
Tanév
Versenyszervező
Levelező rész
Döntő
Feladatjavítók
Helyszíne
Időpontja
A feladatsorok
összeállítója
I.
1995/1996
Horváth Géza
László Béla
Nagy László
Juhász Anikó
Gímes
1996. 6. 21–23.
Újváry István
Minda Mihály
Minda Mihályné
II.
1996/1997
Horváth Géza
László Béla
és munkatársai
Nagymegyer
1997. 5. 10–11.
Róka Sándor
III.
1997/1998
Horváth Géza
László Béla
Komzsík Attila
Végh Vince
Dunaszerdahely
1998. 5. 8–9.
Károlyi Károly
IV.
1998/1999
Horváth Géza
László Béla
Fehér Zoltán
Gálik Zsuzsanna
Komzsík Attila
Somorja
1999. 5. 6–8.
Károlyi Károly
V.
1999/2000
Horváth Géza
Culka Cecília
Rimaszombat
2000. 5. 5–6.
Károlyi Károly
VI.
2000/2001
Horváth Géza
Csúsz Ilona
Csúsz László
Dunaszerdahely
2001. 5. 11–12.
Róka Sándor
VII.
2001/2002
Horváth Géza
Kiss Szilvia
Lancz István
Dunaszerdahely
2002. 5. 10–12.
Brenyó Mihályné
Brenyó Mihály
VIII.
2002/2003
Horváth Géza
Kiss Szilvia
Lancz István
Dunaszerdahely
2003. 5. 10–11.
Károlyi Károly
IX.
2003/2004
Horváth Géza
Kiss Szilvia
Lancz István
Rimaszombat
2004. 5. 8–9.
Károlyi Károly
X.
2004/2005
Horváth Géza
Kiss Szilvia
Lancz István
Dunaszerdahely
2005. 5. 6–7.
Károlyi Károly
XI.
2005/2006
Horváth Géza
Kiss Szilvia
Lancz István
Dunaszerdahely
2006. 5. 5–6.
Károlyi Károly
XII.
2006/2007
Horváth Géza
Kiss Szilvia
Lancz István
Dunaszerdahely
2007. 5. 4–5.
Károlyi Károly
XIII.
2007/2008
Horváth Géza
Kiss Szilvia
Lancz István
Dunaszerdahely
2008. 5. 9–10.
Károlyi Károly
XIV.
2008/2009
Horváth Géza
Kiss Szilvia
Lancz István
Rimaszombat
2009. 5. 1–2.
Károlyi Károly
XV.
2009/2010
Horváth Géza
Kiss Szilvia
Lancz István
Dunaszerdahely
2010. 5. 7–8.
Károlyi Károly
XVI.
2010/2011
Horváth Géza
Kiss Szilvia
Lancz István
Dunaszerdahely
2011. 5. 6–7.
Károlyi Károly
XVII.
2011/2012
Horváth Géza
Kiss Szilvia
Lancz István
Dunaszerdahely
2012. 5. 4–5.
Károlyi Károly
XVIII.
2012/2013
Horváth Géza
Kiss Szilvia
Lancz István
Dunaszerdahely
2013. 5. 3–4.
Károlyi Károly
XIX.
2013/2014
Horváth Géza
Kiss Szilvia
Lancz István
Dunaszerdahely
2014. 5. 9–10.
Károlyi Károly
XX.
2014/2015
Horváth Géza
Kiss Szilvia
Lancz István
Dunaszerdahely
2015. 5. 7–8.
Károlyi Károly
Horváth Géza
XXI.
2015/2016
Horváth Géza
Kiss Szilvia
Lancz István
Dunaszerdahely
2016. 5. 6–7.
Károlyi Károly
Horváth Géza
XXII.
2016/2017
Horváth Géza
Kiss Szilvia
Bajcsi Barnabás
Dunaszerdahely
2017. 5. 5–6.
Károlyi Károly
Horváth Géza
XXIII.
2017/2018
Horváth Géza
Kiss Szilvia
Bajcsi Barnabás
Dunaszerdahely
2018. 5. 4–5.
Károlyi Károly
Horváth Géza
XXIV.
2018/2019
Horváth Géza
Kiss Szilvia
Bajcsi Barnabás
Dunaszerdahely
2017. 5. 3–4.
Károlyi Károly
Horváth Géza
XXV.
2019/2020
Horváth Géza
Kiss Szilvia
Bajcsi Barnabás
Dunaszerdahely
ELMARADT
XXVI.
2020/2021
Horváth Géza
Kiss Szilvia
Bajcsi Barnabás
Dunaszerdahely
Tervezett időpont:
2021 októbere
Károlyi Károly
Horváth Géza

Katedra Matematikaverseny

Áttekintés a Katedra Matematikaverseny levelező fordulóiról és országos döntőiről

Tanév:
1995/1996

Versenyszervező:
Horváth Géza

A levelező rész feladatjavítói:
László Béla
Nagy László
Juhász Anikó

A döntő helyszíne:
Gímes

A döntő időpontja:
1996. 6. 21–23.

A döntőben előforduló feladatsorok összeállítói:
Újváry István
Minda Mihály
Minda Mihályné

Tanév:
1996/1997

Versenyszervező:
Horváth Géza

A levelező rész feladatjavítói:
László Béla és munkatársai

A döntő helyszíne:
Nagymegyer

A döntő időpontja:
1997. 5. 10–11.

A döntőben előforduló feladatsorok összeállítói:
Róka Sándor

Tanév:
1997/1998

Versenyszervező:
Horváth Géza

A levelező rész feladatjavítói:
László Béla
Komzsík Attila
Végh Vince

A döntő helyszíne:
Dunaszerdahely

A döntő időpontja:
1998. 5. 8–9.

A döntőben előforduló feladatsorok összeállítói:
Károlyi Károly

Tanév:
1998/1999

Versenyszervező:
Horváth Géza

A levelező rész feladatjavítói:
László Béla
Fehér Zoltán
Gálik Zsuzsanna
Komzsík Attila

A döntő helyszíne:
Somorja

A döntő időpontja:
1999. 5. 6–8.

A döntőben előforduló feladatsorok összeállítói:
Károlyi Károly

Tanév:
1999/2000

Versenyszervező:
Horváth Géza

A levelező rész feladatjavítói:
Culka Cecília

A döntő helyszíne:
Rimaszombat

A döntő időpontja:
2000. 5. 5–6.

A döntőben előforduló feladatsorok összeállítói:
Károlyi Károly

Tanév:
2000/2001

Versenyszervező:
Horváth Géza

A levelező rész feladatjavítói:
Csúsz Ilona
Csúsz László

A döntő helyszíne:
Dunaszerdahely

A döntő időpontja:
2001. 5. 11–12.

A döntőben előforduló feladatsorok összeállítói:
Róka Sándor

Tanév:
2001/2002

Versenyszervező:
Horváth Géza

A levelező rész feladatjavítói:
Kiss Szilvia
Lancz István

A döntő helyszíne:
Dunaszerdahely

A döntő időpontja:
2002. 5. 10–12.

A döntőben előforduló feladatsorok összeállítói:
Brenyó Mihályné
Brenyó Mihály

Tanév:
2002/2003

Versenyszervező:
Horváth Géza

A levelező rész feladatjavítói:
Kiss Szilvia
Lancz István

A döntő helyszíne:
Dunaszerdahely

A döntő időpontja:
2003. 5. 10–11.

A döntőben előforduló feladatsorok összeállítói:
Károlyi Károly

Tanév:
2003/2004

Versenyszervező:
Horváth Géza

A levelező rész feladatjavítói:
Kiss Szilvia
Lancz István

A döntő helyszíne:
Rimaszombat

A döntő időpontja:
2004. 5. 8–9.

A döntőben előforduló feladatsorok összeállítói:
Károlyi Károly

Tanév:
2004/2005

Versenyszervező:
Horváth Géza

A levelező rész feladatjavítói:
Kiss Szilvia
Lancz István

A döntő helyszíne:
Dunaszerdahely

A döntő időpontja:
2005. 5. 6–7.

A döntőben előforduló feladatsorok összeállítói:
Károlyi Károly

Tanév:
2005/2006

Versenyszervező:
Horváth Géza

A levelező rész feladatjavítói:
Kiss Szilvia
Lancz István

A döntő helyszíne:
Dunaszerdahely

A döntő időpontja:
2006. 5. 5–6.

A döntőben előforduló feladatsorok összeállítói:
Károlyi Károly

Tanév:
2006/2007

Versenyszervező:
Horváth Géza

A levelező rész feladatjavítói:
Kiss Szilvia
Lancz István

A döntő helyszíne:
Dunaszerdahely

A döntő időpontja:
2007. 5. 4–5.

A döntőben előforduló feladatsorok összeállítói:
Károlyi Károly

Tanév:
2007/2008

Versenyszervező:
Horváth Géza

A levelező rész feladatjavítói:
Kiss Szilvia
Lancz István

A döntő helyszíne:
Dunaszerdahely

A döntő időpontja:
2008. 5. 9–10.

A döntőben előforduló feladatsorok összeállítói:
Károlyi Károly

Tanév:
2008/2009

Versenyszervező:
Horváth Géza

A levelező rész feladatjavítói:
Kiss Szilvia
Lancz István

A döntő helyszíne:
Rimaszombat

A döntő időpontja:
2009. 5. 1–2.

A döntőben előforduló feladatsorok összeállítói:
Károlyi Károly

Tanév:
2009/2010

Versenyszervező:
Horváth Géza

A levelező rész feladatjavítói:
Kiss Szilvia
Lancz István

A döntő helyszíne:
Dunaszerdahely

A döntő időpontja:
2010. 5. 7–8.

A döntőben előforduló feladatsorok összeállítói:
Károlyi Károly

Tanév:
2010/2011

Versenyszervező:
Horváth Géza

A levelező rész feladatjavítói:
Kiss Szilvia
Lancz István

A döntő helyszíne:
Dunaszerdahely

A döntő időpontja:
2011. 5. 6–7.

A döntőben előforduló feladatsorok összeállítói:
Károlyi Károly

Tanév:
2011/2012

Versenyszervező:
Horváth Géza

A levelező rész feladatjavítói:
Kiss Szilvia
Lancz István

A döntő helyszíne:
Dunaszerdahely

A döntő időpontja:
2012. 5. 4–5.

A döntőben előforduló feladatsorok összeállítói:
Károlyi Károly

Tanév:
2012/2013

Versenyszervező:
Horváth Géza

A levelező rész feladatjavítói:
Kiss Szilvia
Lancz István

A döntő helyszíne:
Dunaszerdahely

A döntő időpontja:
2013. 5. 3–4.

A döntőben előforduló feladatsorok összeállítói:
Károlyi Károly

Tanév:
2013/2014

Versenyszervező:
Horváth Géza

A levelező rész feladatjavítói:
Kiss Szilvia
Lancz István

A döntő helyszíne:
Dunaszerdahely

A döntő időpontja:
2014. 5. 9–10.

A döntőben előforduló feladatsorok összeállítói:
Károlyi Károly

Tanév:
2014/2015

Versenyszervező:
Horváth Géza

A levelező rész feladatjavítói:
Kiss Szilvia
Lancz István

A döntő helyszíne:
Dunaszerdahely

A döntő időpontja:
2015. 5. 7–8.

A döntőben előforduló feladatsorok összeállítói:
Károlyi Károly
Horváth Géza

Tanév:
2015/2016

Versenyszervező:
Horváth Géza

A levelező rész feladatjavítói:
Kiss Szilvia
Lancz István

A döntő helyszíne:
Dunaszerdahely

A döntő időpontja:
2016. 5. 6–7.

A döntőben előforduló feladatsorok összeállítói:
Károlyi Károly
Horváth Géza

Tanév:
2016/2017

Versenyszervező:
Horváth Géza

A levelező rész feladatjavítói:
Kiss Szilvia
Bajcsi Barnabás

A döntő helyszíne:
Dunaszerdahely

A döntő időpontja:
2017. 5. 5–6.

A döntőben előforduló feladatsorok összeállítói:
Károlyi Károly
Horváth Géza

Tanév:
2017/2018

Versenyszervező:
Horváth Géza

A levelező rész feladatjavítói:
Kiss Szilvia
Bajcsi Barnabás

A döntő helyszíne:
Dunaszerdahely

A döntő időpontja:
2018. 5. 4–5.

A döntőben előforduló feladatsorok összeállítói:
Károlyi Károly
Horváth Géza

Tanév:
2018/2019

Versenyszervező:
Horváth Géza

A levelező rész feladatjavítói:
Kiss Szilvia
Bajcsi Barnabás

A döntő helyszíne:
Dunaszerdahely

A döntő időpontja:
2019. 5. 3–4.

A döntőben előforduló feladatsorok összeállítói:
Károlyi Károly
Horváth Géza

Tanév:
2019/2020

Versenyszervező:
Horváth Géza

A levelező rész feladatjavítói:
Kiss Szilvia
Bajcsi Barnabás

A döntő helyszíne:
Dunaszerdahely

A döntő időpontja:
ELMARADT

A döntőben előforduló feladatsorok összeállítói:

Tanév:
2020/2021

Versenyszervező:
Horváth Géza

A levelező rész feladatjavítói:
Kiss Szilvia
Bajcsi Barnabás

A döntő helyszíne:
Dunaszerdahely

A döntő időpontja:
Tervezett időpont:
2021 októbere

A döntőben előforduló feladatsorok összeállítói:
Károlyi Károly
Horváth Géza